Lūk, kāpēc nekādā gadījumā nevar glabāt mirušu cilvēku attēlus!

Protams, daudziem no mums mājās ir vecas radinieku fotogrāfijas, kurās, piemēram, var redzēt vecvecākus jaunībā.

No šīm fotogrāfijām vienmēr staro kaut kas laipns un jauks.

Cilvēki ne vienmēr tajās smaida, bet kaut kādu iemeslu dēļ tās nemaz nav skumjas … Bieži vien fotoattēlā attēlotie cilvēki jau sen ir miruši, un bildes joprojām ir palikušas.

Daudzi pret šādiem attēliem izturas ļoti piesardzīgi, uzskatot, ka mirušā tēls ir saistīts ar viņpasauli. Tāpēc cilvēki pat izstrādāja īpašus noteikumus, pēc kuriem būtu jāvadās tiem, kas glabā mirušo attēlus.

Pirmkārt, nav nekas slikts, ja mājās ir miruša cilvēka foto. Bet nekādā gadījumā nevajadzētu bieži uz viņu skatīties. Ja attēls ir kaut kur albumā, un jūs, padodoties nostalģijai, periodiski to aplūkojat – tas ir normāli. Bet ievietot rāmīti mirušā attēlu un uzglabāt pamanāmā vietā nav tā vērts!

 

Runā, ka šādas fotogrāfijas no cilvēka var atņemt enerģiju. Un tas, protams, novedīs pie veselības pasliktināšanās.

Otrkārt, tiek apgalvots, ka mirušo fotogrāfijas jāuzglabā atsevišķi no dzīvo fotogrāfijām. Pat ja attēlā ir vismaz viens mirušais, tas jāpārceļ uz citu albumu. Būtiskāks risinājums ir nogriezt mirušo cilvēku attēlus, lai mirušo enerģiju atdalītu no dzīvo enerģijas.

Līdzās tam jānorāda, ka mirušā cilvēka fotoattēlu glabāšanai jāizmanto albums, mape vai iesaiņojums melnā krāsā. Un būtu ieteicams aplūkot šīs fotogrāfijas tikai mirušo piemiņas dienās …

Lasi vēl: Daudzi tev apkārt klepo un šķauda? Šis maisījums imunitātes stiprināšanai lieliski aktivizēs tava organisma aizsargspējas!

Es uzskatu, ka ikvienam ir tiesības izvēlēties: ticēt šādiem padomam vai nē. Jebkurā gadījumā tie, kas vēlas, var tos droši izmantot.

 

Spread the love

Pievienot komentāru