Mirušā režisora Kublinska Rīgas dzīvoklī atklājušās īstas šausmas

Jau vēstīts, ka 28. martā 80 gadu vecumā miris izcilais Latvijas Nacionālā teātra režisors Mihails Kublinskis, kurš 12. aprīlī svinētu dzimšanas dienu. Izdevumi “Kas jauns” un “Privātā dzīve”, atsaucoties uz avotiem teātrī un kaimiņiem, vēsta, ka režisors patiesībā miris jau kādu laiku iepriekš – policija uzlauzusi viņa dzīvokļa durvis.

27. martā Barona ielas namā, kurā mitinājās Kublinskis, notikusi ūdens noplūde no vecajām caurulēm. Šādos gadījumos bijis ierasts, ka strādniekiem jātiek pie “trubām”, kas atrodas režisora dzīvoklī. Saklauvēt Kublinski nav izdevies ne kaimiņiem, ne namu pārvaldei, ūdens atslēgts visai mājai. Kaimiņiene sestdienā izsauca policiju, kas uz viņas atbildību izlauza durvis, vēsta “Kas jauns”. Apstiprinājās ļaunākās aizdomas, turklāt režisors varētu būt miris jau pirms vairākiem mēnešiem, kas sarežģījis arī atpazīšanu. To veicis kāds no teātra aktieriem, kurš strādājis kopā ar režisoru.

Kāda no nama iedzīvotājām atminas, ka vēl nesen redzējusi režisora dzīvoklī gaismu, savukārt zem viņa dzīvojošie dzirdējuši smagus soļus un trokšņus, it kā kāds lēktu, kristu. Kaimiņiene, kura bijusi klāt durvju atvēršanā, stāsta, ka ķermenis bijis piesegts ar drānu, savukārt uz galda atradies piens ar realizācijas termiņu, kas beidzies tieši durvju atvēršanas dienā.

Lasi arī: Astoņgadīgs puika skaldīja malku un rūpējās par paralizēto māti. Mediju pārstāvji bija šokēti, uzzinot, kas noticis šajā ģimenē

Kaimiņi zina teikt, ka režisoru pēdējos gados apciemojis kāds vīrietis ap 50, kuru Kublinskis dēvējis par “remontnieku”. Periodiski viņš dzīvojis režisora dzīvoklī, nesis pirkumus, viņam noteikti bijusi atslēga, spriež kaimiņi. Viņi satraucas, vai nav notikusi apzināta nāves fakta slēpšana. Dzīvokļa durvis šobrīd ir aizzīmogotas un režisora nāves apstākļus skaidros policija.

Teātrī stāsta, ka atvadas būs klusas, kā būtu paticis aizgājējam. Vairāki leģendāri teātra aktieri iepriekš “Vakara Ziņām” stāstīja, ka pēdējā laikā Kublinski nav bijis iespējams sazvanīt ne svētkos, ne ikdienā.

 

Avots: brīvbrīdis.lv

Spread the love

Pievienot komentāru