Mohameds Salāhs: pagarināt līgumu, vai pārdot? Kāds ir Liverpūles plāns

Mohameds Salāhs

Mohameds Salāhs: Viņam vēl ir līgums līdz 2023. gadam, bet Liverpūlē  vēlas, lai ēgiptietis paliktu “sarkanais” ilgu laiku! Bet vai viņi varēs arī viņam samaksāt prasīto?

Paredzams, ka Mo ziemā Anfīldā pagarinās līgumu, saņemot milzīgu algas pieaugumu! Kā vēsta “Football Insider”, ēģiptietis pieprasa 590000 eiro nedēļas algu. Līguma termiņš: līdz 2026. gadam. Tas viņu padarītu par vislabāk apmaksāto spēlētāju kluba vēsturē.

Fenway Sports Group (kluba īpašnieki) joprojām nevēlas maksāt šo summu, taču pieaug spiediens.

Lasi arī: Piecas Zodiaka zīmes, kuras mīl spēcīgāk par citiem

Transfēru logs atkal tiks atvērts 2022. gada 1. janvārī. Līdz tam visam jābūt skaidram. Liverpūles bosu bailes: jo ilgāk sarunas turpinās, jo mazāki iespējamie transfēra ienākumi, ja nebūs vienošanās ar Salahu.

Tā gan pagaidām neizskatās, jo Mohameds Salāhs nesen paziņoja, ka “sarkanajos” vēlētos spēlēt līdz karjeras beigām.

Salāhs sniedz pietiekami daudz argumentu nedēļu pēc nedēļas. Piemēram, viņam izdevās sasniegt “hat trick” vēsturiskajā uzvarā Mančestrā ar 5:0. Pēc deviņām spēlēm viņš šosezon guvis jau desmit vārtus. Piecas reizes viņš guvis vārtus arī Čempionu līgā.

Viņa treneris Jirgens Klops (54) arī ļoti atzinīgi vērtētu līguma pagarināšanu ar “pasaules labāko spēlētāju”.

Arī interesanti: Guntars Galvanovskis nācis klajā ar miljonus eiro vērta projekta realizāciju mežsaimniecības nozarē, izmantojot pūļa finansējuma platformu

Avots: bild.de

Spread the love

Pievienot komentāru