Noraudājusies un izmisusi Agata Muceniece publicē traku video par vīru Priļučniju (+VIDEO)

“Es jums varu pastāstīt vienu skumju jaunumu. Pandēmija nav laba. Es runāju no mammas konta, jo Paša paņēma manu telefonu un izmeta to ārā. Viņš noveda bērnus līdz asarām. Viņš pacēla pret mani roku. Viņš ir neadekvāts,” skaidroja aktrise.

Muceniece piebilda, ka bijušais vīrs viņu pandēmijas laikā padzinis no mājām kopā ar bērniem.

Sieviete skaidroja, ka sākotnēji nav gribējusi to publicēt, bet viņai vairs neesot bijusi izvēle. “Vienkārši Pāvels ir tāds cilvēks… Viņš 10 dienas lieto alkoholu, un acīmredzot toksīni nobloķējuši viņa smadzenes.”

Atgādinām, ka par abu laulības galu tapa zināms šā gada sākumā. Aktieri iepazinās 2010. gada filmēšanas laukumā, bet gadu vēlāk slepeni apprecējās. Laulībā nāca divi bērni – meita Mia un dēls Timotijs.

 

VIDEO:

 

 

 

View this post on Instagram

 

Друзья! Все мы так с вами надеялись на примерение Агаты и Павла! Но! Честно, просто в шоке от такого ужасного поступка от Павла!! Такого отношения к себе и детям, Агата никак не заслуживает!И пусть, все знают правду, знают, какой он есть Павел! @agataagata , Агаточка!!Держись!!Всё к лучшему!Мы с тобой!!❤️❤️❤️ #семьяприлучных#прилучныебудни #агатаипаша#паша#агата#Прилучные #павелприлучный#агатамуцениеце #лучшие#новыйвлог#вклетке#мажор2 #мажор1#квест#stories#семья#зш #закрытаяшкола#влог#мажор3 #мияпална#жёлтыйглазтигра #тимпалыч#family#прилучата

A post shared by | FAN-GROUP | (@muceniece.actress) on

Lasi arī: Māte uzrakstīja vēstuli dēlam, kas sēž cietumā. Viņa atbilde šokēja visus!

Pēc tam Mucenieces aģente ar sociālo tīklu starpniecību paziņoja, ka Muceniecei ar viņas bērniem viss ir kārtībā un trijotne ir atgriezusies mājās.

Spread the love

Pievienot komentāru