Notiks tiešsaistes konference attālinātā darba interesentiem

Jau 7. un 8.septembrī norisināsies tiešsaistes konference “Go Remote: izpēti attālinātā darba iespēju potenciālu!”. Konferences organizatoru mērķis ir mazināt jauniešu bezdarba līmeni Latvijā – īpaši jauniešiem no lauku reģioniem.

Tiešsaistes konference “Go Remote: izpēti attālinātā darba iespēju potenciālu!” ir veltīta tam, lai stāstītu par attālinātā darba tendencēm, principiem un iespējām. Aicināti piedalīties gan jaunieši, kuri vēlas veidot karjeru attālinātā darba režīmā, gan darba devēji, kuri tādu iespēju vēlas radīt.

Pirmās dienas tēma ir “Attālinātais darbs no A līdz Z”, kurā tiks stāstīts, kā kļūt par attālināti strādājošu darbinieku un kā uzlabot savu produktivitāti šādā darba režīmā. Savukārt otrās dienas tēma ir “Attālinātais darbs – darba tirgus nākotne”, kurā tiks risināti tādi jautājumi kā – vai attālinātais darbs ir darba nākotne vai darba devēja ļaunākais murgs; kā būt ideālam priekšniekam attālinātā darba režīmā; kādi ir labākie darba rīki, kas palīdzēs komandai būt produktīvai?

Konferencē uzstāsies vieslektori un eksperti no visas pasaules. To vidū būs Fabians Ditrihs – uzņēmējs, piedzīvojumu meklētājs un lektors, kurš jau gadiem dalās savās atziņās par produktivitāti un ceļošanu, Emīlija Hinksa – fasilitēšanas aģentūras “Mischief Makers” dibinātāja; Rovena Hennigana – attālinātā darba pioniere, kas strādā attālināti jau kopš 2007.gada, kā arī citi eksperti. Visas sesijas notiks angļu valodā, taču pasākuma laikā tiks nodrošināts arī tulkojums latviski.

“Šī konference ir tikai sākums apjomīgam divu gadu projektam, kura mērķis ir apmācīt 1500 Latvijas jauniešu attālinātam darbam piemērotās profesijās un nodrošināt mentorēšanu karjeras jomā. Tostarp piedāvāt Latvijas uzņēmumiem platformu, kurā izsludināt attālinātā darba un hibrīddarba vakances un rīkot ātrās darba intervijas, izmantojot inovatīvus risinājumus tiešsaistē,” projektu komentēja Gustavs Mārtiņš Upmanis, sociālā uzņēmuma “Visas Iespējas” vadītājs.

“Go Remote” projektu un tā aktivitātes Latvijā īsteno sociālais uzņēmums “Visas Iespējas”. Projekts “Go remote: Unlocking the potential of remote job opportunities!” tiek finansēts ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas fonda “EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment” (EEA un Norvēģijas grantu fonda jauniešu nodarbinātībai) atbalstu.

Vairāk informācijas par pasākuma programmu un pieteikšanos: ej.uz/gr-conference

Spread the love

Pievienot komentāru