Par šo pāri savulaik smējās teju viss internets, bet tu tikai paskaties uz viņiem tagad

Lūk, tas ir – slavenais jaunlaulāto momentuzņēmums, par kuru pirms dažiem gadiem nejoko tikai vislaiskākais interneta tīkla lietotājs.

Tas lidoja apkārt pasaulei burtiski dažu dienu laikā, tomēr daudzi šaubījās par šī fotoattēla autentiskumu un nosauca to par parastu inscenējumu vai rediģēšanu.

Protams, šai līgavai un līgavainim ir ļoti neparasts izskats, bet tikai paskatieties uz viņu sejām – viņi ir patiesi laimīgi kopā! Viņiem nerūp, ka daudzi tūkstoši smējās par viņiem, jo viņi bija atraduši viens otru un ļoti laimīgi esot viens otram blakus.

Ir grūti pateikt, kurš no viņiem mīl vairāk, bet pāra jūtas acīmredzami nav viltus kā daudzi interneta lietotāji uzskatīja. Daudzi pat apsvēra, ka šī fotogrāfija ir no kādas izrādes. Mīlestība nešķiro ārējo izskatu, bet gan dvēseles skaistumu, tādēļ šis pāris atrada viens otru un iemīlēja.

Lasi arī: “Novecojusi un izplūdusi, bet viņš negrasās viņu pamest”; Pīrss Brosnans parādījis FOTO ar sievu

Šis pāris ir daudzus gadus apspriests un daudzi cilvēki vienkārši līdz pat šim brīdim uzskata, ka šis ir viens liels teātris, lai viņi iegūtu sev popularitāti, taču tā nebūt nav.

 

Šķir otru lapu, lai apskatītu pāra FOTI tagad un uzzinātu vairāk

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru