Patiesībā izaudzēt mellenes turpat pagalmā nav nemaz tik sarežģīti kā tev liekas. Ķeramies klāt!

Mellenes ir ļoti veselīgi un garšīgi augļi, ko var patērēt izejvielās, pievienot pīrāgos, kokteiļos, vai spiest savā sulā.Tie piedāvā daudzus veselības pabalstus, tai skaitā:

– Tās novērš asins holesterīna bojājumus.

– Tās aizsargā funkciju smadzenēs un novērš atmiņas zudumu sakarā ar augstu antioksidantu saturu.

– Tās ir bagātas ar barības vielām, bet maz kaloriju, kā kauss nodrošina 3,6 gramus šķiedrvielu, 24% no jūsu ieteicamās diennakts devas C vitamīna un 36% no K vitamīna.

– Viņas ir konstatētas, lai samazinātu asinsspiedienu un samazināt sirds un asinsvadu riska faktorus. Viens pētījums parādīja, ka dienas deva 50 grami uz šiem augļiem 8 nedēļas, izraisīja 4-6% asinsspiediena pazemināšanos.

– Tās ir bagātas ar antioksidantiem, kas novērš novecošanās pazīmes, bojājumu DNS, un vēzi. Pētījums parādīja, ka ikdienas patēriņš melleņu sulas samazināja efektu DNS bojājumos par 20%.

Tagad Jūs varat audzēt neierobežotu daudzumu šo labvēlīgo augļu mājās, un tas ir kā:

Atrast pareizu vietu

Meklējiet perfektu vietu jūsu melleņu krūmam, jo tai ir vajadzīga augstas kvalitātes augsne un daudz saules gaismas. Saules gaisma sniegs nepieciešamo apstākļus fotosintēzei, kas ir būtiski, tās izaugsmei, un augsne atbalstīs šo procesu.

Ja jums ir liels dārzs, izvirzīta gulta ir ideāla, jo ūdens darbosies visā augsnē, sniedzot nepieciešamo mitrumu. Ja jūs dzīvojat dzīvoklī, jums vajadzētu iegādāties terašu konteineru.

Pietiekama telpa

Šis krūms prasa līdz 6 pēdām telpas paplašināt dabiski. Ja jums augt vairāk krūmus, tām būtu jābūt 2,5 līdz 3 pēdu attāluma starpai.

Stādīšanas process

Lielākajā daļā pasaules valstu, tas ir labākais, lai stādīt melleņu krūmu rudenī vai pavasarī. Savirmot saknes ar rokām, un nodot to augsnē, pievienot vairāk augsni ap tiem, un pat uz leju virsējo augsnes slāni. Tad, ūdens, tas ir labi, jo tā ir sekla iesakņošanai, un ir hidratēts.

Augsne ir labi drenēta. Ideāla augsne šim krūmam ir skāba, ar 5,0 pH vērtību.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Spread the love

Pievienot komentāru