Rīgas lidosta pandēmijas laikā kļuvusi par “spoku namu” (+FOTO)

Kāds lidmašīnas pilots, kas devies uz darbu – uz lidostu “Rīga”, lai no turienes lidotu uz Amstredamu, portālam “tautaruna.lv” pastāstīja (un parādīja), kas patlaban notiek Rīgas lidostā un ar ko būtu jārēķinās pasažieriem.

 

Viņš sāsta, ka lidostā viss ir slēgts, arī aptieka pirms iešanas uz bagāžas pārbaudi, tā kā “pēdējā brīža pirkumus”, piemēram, medikamentus, realizēt nav iespējams. Pasažieriem visam jābūt līdzi, jau ierodoties lidostā.

Tāpat pilots novērojis, ka nevar nopirkt, piemēram, ūdeni, jo viss ir ciet un no trim pudeļu automātiem strādā viens, kurš viņas ierašanās brīdī bija tukšs.

“Bija 1 pudele colas un 3 pudeles ūdens un 7 cilvēki pie paša aparāta, tātad – visiem nepietiks,” apraksta vīrietis.
Kas vēl svarīgi, pilots esot novērojis, ka pie ieejas durvīm lidostā personām pārbauda reģistrāciju uz lidojumu, un tikai tad laiž vai nelaiž iekšā.

Vēl viņš novērojis, ka nacionālās aviokompānijas “airBaltic” darbinieki, komunicējot ar pasažieriem, ir bez aizsargmaskām un cimdiem.

Kopumā pasažieriem tiek ieteikts rēķināties ar esošo situāciju lidostā, un, piemēram, jau laikus nodrošināties ar lidojuma laikā nepieciešamājām lietām.

Jau ziņots, ka Latvijā kopš 13.marta saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojumu. Tostarp kopš 17.marta ir atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

COMMENTS

  • <cite class="fn">Guntars</cite>

    bet lidmašīnā beņķi nav izņemti lai būtu 2m distance, kāda jēa tai izstieptai rindaī.

Pievienot komentāru