Šie 3 zodiaka zīmju pārstāvji ir īsti ballīšu monstri – dzer un nereibst!

Zivis- dziļums

Šī ir visizturīgākā zīme. Jā, tieši tajā jomā, kuru domājat. Ja tusējat ar Zivīm, tad bez litra katram, nav ko sākt. Nu, labi, labi, nav tik traki. Vienkārši, Zivīm patīk labi atpūsties un atslābināties. Tā kā viņas ir intuitīvas un jūtīgas jau standartā, tad alkohola, vai kaut kā cita lietošana, diez gan labi palīdz noņemt uzkrāto spriedzi.

Citiem vārdiem varētu teikt, ka alkohols notrulina jutību, proti, sliktais kļūst mazāk būtisks. Vispār Zivis ir bohēmas baudītāji, taču mūsdienu paražas un ieradumi neļauj šo dzīvesveidu baudīt pilnībā.

Ar Zivīm vienmēr varēs sakarīgi parunāt, viņiem būs kāds labs padoms un jēgpilns skatījums uz lietām. Līdz ar to, ar Zivīm parasti ir inteliģenta pasēdēšana, nevis tupa dzeršana.

Lasi vēl: Ja tu šādas ziņas sūti savam bijušajam partnerim, tad tici man – viņš neatgriezīsies

Dvīņi-noskaņojums

Šī Zodiaka zīme ir īsti party animal. Kāpēc tik jancīgs salīdzinājums? Jo tā vienkārši ir. Viņiem patīk laba kompānija, forša mūzika un garšīgi dzērieni. Dvīnis jebkurā kompānijā atradīs sev draugus vai vismaz kādu ar ko pasmieties. Arī dejot vienam pašam, nav nekādu problēmu- tas nekad nav uz ilgu, jo viņš ātri vien atrod kompāniju, kurai „piesisties”.

Un tas ir forši! Dvīņi ir kā ballītes dvēsele- viņi uzmundrinoši parunā ar vienu, otru, trešo, līdz visiem dalībniekiem ir labs prāts un miers virs Zemes. Dvīņi ballējoties parasti ir priecīgi, un, ja nav- tad nemaz neiet tusēt, tāpēc viņa kompānija vienmēr ir patīkama.

Viņš nav traki enerģisks, kā citas zīmes, tajā pašā laikā, nav arī garlaicīgs stūrī sēdētājs. Gribētos domāt, ka vēl nav izveidojusies tāda cilvēku kompānija, kur Dvīnis nevarētu iederēties.

 

Spread the love

Pievienot komentāru