Sieviete Vidzemē tiek pie lielas naudas un baidījās, ka to pazaudēs

Kāda sieviete Vidzemē negaidīti tikusi pie lielas naudas, kas šajos laikos viņa lieti noderēs. Lielo summu viņa izmantos savas dzīves sakārtošanai un “dzīvē nosparausto mērķu piepildīšanai”!

Momentloterijas Gadalaiki maksimālais laimests – 55 tūkstoši eiro – ticis kādai sievietei no Vidzemes, informē “latloto.lv”.

Tajā dienā es pirku Simtgades loterijas biļeti, bet vienu Gadalaiku biļeti piepirku klāt tikai tāpēc, ka jauna momentloterija un gribējās paskatīties, kāda tā ir,” saka laimētāja. Tāpēc brīdī, kad Janvāra spēles laukumā parādījušies 2 vienādi simboli, viņa pat nenoreaģēja kā uz laimestu.

Es īsti nezināju noteikumus, tāpēc domāju, ka jāmeklē trīs vienādi simboli, un to, ka man patiešām gadījies lielais laimests, sapratu tikai tad, kad man izleca paziņojums,” atceras laimētāja, “tad gan sirds dauzījās, un es vairākas reizes pārbaudīju, vai laimests nav pazudis,” viņa tagad smejas.

Līdz šim kundzei lielākais loteriju laimests bijis 20 eiro.

Lasi arī: Lielbritānijai iesaka piebremzēt ar sabiedrības vakcinēšanu pret Covid-19

Pastāstīt, kā laimestu tērēs, viņa nevēlējās, vien atzina, ka nauda būs “dzīvē nosparausto mērķu piepildīšanai. Un dzīves sakārtošanai”.

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru