Sirdi plosoši attēli, kāda ir dzīve Bangladešas “bordeļu pilsētās”

rvrfdfvrdv

Bangladeša ir viena no retajām musulmaņu valstīm visā pasaulē, kurā atļauta prostitūcija. Kandaparas bordelis Tangailas apgabalā ir vecākais un otrais lielākais visā valstī – tas pastāv aptuveni 200 gadus, raksta Washington Post.

Tas 2014. gadā tika izdemolēts, bet ar vietējo nevalstisko organizāciju palīdzību drīz atkal atjaunots. Daudzas no sievietēm tur piedzima, izauga un nezināja, kurp doties, kad tas tika sagrauts.

Bordeļa atbalstītāji uzskata, ka sekss arī ir darbs – kā arī šīs sievietes neko citu nevēlas darīt. Sievietes pašas devās demonstrācijās, lai aizstāvētu savas darbinieku tiesības, 2014. gada beigās Bangladešas Nacionālā sieviešu advokātu asociācija pārliecināja Augstāko tiesu, ka seksa strādnieču izlikšana ir nelegāla. Pēcāk darbinieces ātri atgriezās savās mājās.

Mūsdienās “bordeļu rajonu” ieskauj siena. Šaurajās ielās ir pārtikas stendi, tējas veikali un ielu pārdevēji. Bordelis ir vieta ar saviem noteikumiem, tajos valda varas hierarhija, kas krasi atšķiras no parastās sabiedrības.

Piemēram, bordeļos sievietes ir gan vārgas, gan spēcīgas. Visvārīgākais mirklis ir tad, kad bordelim pievienojas jaunas seksa strādnieces – viņas tiek sauktas par saistībām pakļautajām meitenēm.

Saistībām pakļautās meitenes parasti ir 12 – 14 gadus vecas. Viņas nāk no nabadzīgām ģimenēm un bieži vien ir cilvēktirdzniecības upuri. Viņas nav brīvi cilvēki un viņām nav nekādu tiesību. Saistībām pakļautās meitenes pieder kundzei, viņām jāatmaksā tām parādi, šīm meitenēm aizliegts doties ārā un turēt naudu.

Kad viņas ir samaksājušas visus parādus, parasti tas notiek viena līdz piecu gadu laikā, viņas kļūst par neatkarīgām seksa strādniecēm.

Tad viņas var atteikt klientiem, kā arī turēt pašas savu naudu. Kopš brīža, kad sieviete ir apmaksājusi savus parādus, viņai ļauts atstāt bordeli. Tomēr sievietes ārpus bordeļa robežām bieži vien tiek kauninātas, tādēļ izvēlas palikt un ar nopelnīto naudu turpināt uzturēt ģimenes.

Lasi arī: Mazulis nomira, jo viņam vairāk nekā 9 dienas netika mainīti autiņi; vecākus tagad tiesā par slepkavību

Šķir nākamo lapu un apskati spēcīgos attēlus ar to, kā izskatās bordeļu rajons un tā iekšiene Bangladešā:

Spread the love

Pievienot komentāru