Šīs zodiaka zīmes reti apprecās vai neapprecās vispār – šīm 4 Zodiaka zīmēm kāzu zvani zvana ļoti reti

Nopietnas attiecības nav paredzētas visiem – un tajā nav nekā slikta, mums katram dzīvē ir vajadzīgs kas cits. Pat tie cilvēki, kuri ir ilgtermiņa attiecībās, dažkārt mēdz satraukties par to, vai tā vispār ir pareizā izvēle – un izrādās, ka ne vienmēr.

Dažas Zodiaka zīmes ir “brīvie gari”, kuriem tik nopietnas saistības nemaz nav nepieciešamas – šīs zīmes savu dzīvi piepilda citādākos veidos, un, ja viņi noslēdz laulības saites ar kādu cilvēku, kurš atņem viņiem viņu dzirksteli, savienība noteikti nebūs laimīga.

AUNS

Auns vienmēr spēlē pēc saviem noteikumiem, tādēļ, ja jau pašā attiecību sākumā jūs visu nenoskaidrosiet, tas vienu dienu tev vienkārši tiks iemests sejā. Kāpēc? Lai gan tu domā, ka Auns, noslēdzot laulības saites, kļūs mierīgs, pēc kāda laika sapratīsi, ka šim cilvēkam tas “nestrādā”.

Nav tā, ka Auns baidās pēc kāzām zaudēt savu brīvību, viņam vienkārši šķiet, ka tas otrs cilvēks viņam netiks līdzi. Iespējams, ka otrs saredzēs, ka Auna prioritāte vienmēr būs viņš pats, tādā veidā nedodot vajadzīgo apmierinājumu attiecībās.

Lai gan Auns ir spējīgs atrast otru cilvēku, kurš spētu viņam “tik līdzi”, viņš reti kad spēj saskatīt ideālo vajadzīgo dinamiku.

Lasi vēl: Nevēlamie viesi istabā – padomi kā cīnīties ar skudrām mitekļos. Neļauj mazajiem briesmonīšiem iemitināties tavā mājā!

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Spread the love

Pievienot komentāru