Vai atceries meiteni no leģendārā seriāla “Vienkārši Marija”? Lūk kā Viktorija Rufo izskatās tagad

Viktorija Rufo

Seriāls “Vienkārši Marija” bija īsts nacionālais hīts, kurš Latvijā iemantoja milzīgu popularitāti. Tas gan tika izrādīts vēlāk nekā pirmie Latvijas seriālu hīti – Bagātie arī raud, un Verdzene Izaura, tomēr tāpat tā popularitāte bija neizmērojama. 

Galvenās lomas atveidotājai Viktorijai Rufo seriāls atnesa milzīgu popularitāti Latīņamerikā un arī bijušās PSRS teritorijā. Piemēram Krievijā bēdīgi slavenas kļuva finanšu piramīdas MMM reklāmas ar Viktorijas piedalīšanos (lai arī aktrises atļauju izmantot viņu šādās reklāmās neviens neprasīja)!

 

Viktorija Rufo

Seriāla scenārijs ir šāds: Marija ir vienkārša meitene no laukiem, kura ieradusies Mehiko labākas dzīves meklējumos. Liktenis viņu saved kopā ar Huanu Karlosu, bagātas ģimenes atvasi.

Marija paliek stāvoklī, taču Huana Karlosa ģimene nepieļauj domu, ka meitene ar tik necilu izcelsmi varētu kļūt par viņu ģimenes locekli. Huans Karloss apprec citu un Marijas dēls piedzimst ārlaulībā. Aizvainota un pazemota, viņa apņemas pierādīt bagātajiem snobiem, uz ko viņa ir spējīga.

Lasi arī: Vai atceries meiteni no leģendārā seriāla “Vienkārši Marija”? Lūk kā aktrise izskatās tagad

Marija ir talantīga šuvēja un liek lietā savu talantu, kļūstot par pieprasītu modes dizaineri un turīgu sievieti.

Pēc daudziem gadiem Huanu Karlosu sāc mocīt sirdsapziņa, bet būt kopā ar Mariju viņam vairs nav lemts. Marijai savukārt lemts iziet cauri daudziem pārbaudījumiem, pirms viņa var baudīt mieru un laimi kopā ar vīrieti, kurš ir viņas cienīgs. (apraksta avots: Meksikāņu seriāli )

Lūk vari apskatīties seriāla ievadu (krievu valodā):

Šobrīd Viktorijai ir 53 gadi un viņa arvien ir ļoti slavena aktrise, kura regulāri piedalās dažādos TV projektos Latīņamerikā.

Šķir otru lapu, lai apskatītu, kā Viktorija Ruffo izskatās šobrīd: 

Spread the love

Pievienot komentāru