Valsts ieņēmumu dienestā (VID) plānotas amatu pārdales – lūk kam būs jāpamet savi posteņi

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) drīzumā gaidāmas amatu rotācijas kas nozīme, ka savi posteņi būs jāpamet virknei augsti stāvošo VID amatpersonu.

 

Ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes organizētajā amatu pārdalē savus pašreizējos posteņus būs jāatstāj 18 augsta līmeņa priekšniekiem, tajā skaitā Nodokļu un muitas policijas pārvaldes priekšniekam Kasparam Podiņam un ģenerāldirektores vietniecei Dacei Pelēkajai, svētdien vēstīja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Lasi arī: Sliktas ziņas visiem IKEA pircējiem – mēbeļu gigants nāk klajā ar nepatīkamu paziņojumu 

Kā vēsta raidījums, sākot 2022.gadu VID pārvalžu vadītāji un viņu vietnieki saņēma vēstules ar virsrakstu “Par jauniem izaicinājumiem profesionālajā karjerā”. Dokumentā VID vadītāja apraksta, kas ir rotācija, ka izmaiņas nepieciešamas efektivitātes paaugstināšanai un to, ka katru no 18 amatpersonām tuvāko nedēļu laikā aicinās uz pārrunām.

“Ievērojot minēto, un to, ka amatu ieņemat piecus gadus vai ilgāk, ir pienācis laiks uz īsu brīdi apstāties un pārdomāt, kā šai pārmaiņu laikā Jūsu zināšanas, kvalifikācija profesionālā pieredze un kompetence var būt noderīga citā amatā, lai efektīvi sasniegtu iestādes mērķus un uzdevumus,” teikts vēstulē.

 

Posteņus būs jāatstāj ģenerāldirektora vietniecei, Nodokļu pārvaldes direktorei Pelēkajai, Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktoram Podiņam, Juridiskās un pirmstiesas strīdu izskatīšanas pārvaldes direktorei Ingai Brutānei, Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes direktorei Santai Garančai un citiem.

Spread the love

Pievienot komentāru