Vestards Šimkus paziņojis, ka uz laiku pārtrauc profesionālo darbību

Pazīstamais un starptautiski augstu vērtētais pianists Vestards Šimkus paziņojis, ka uz laiku pārtrauc koncertdarbību Latvijā.

Šāds lēmums pieņemts pēc tam, kad tika atcelts 4. decembrī paredzētais mākslinieka koncerts Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, jo Šimkus uz šo laiku nevarēs uzrādīt Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Par savu lēmumu pianists otrdien, 30. novembrī, paziņojis “Facebook”.

Mīļie draugi un klausītāji! Esmu spiests pārtraukt savu profesionālo darbību. Uz cik ilgu laiku? Varbūt līdz 11.janvārim. Varbūt līdz siltākiem laikapstākļiem [..],” raksta Šimkus.

Pianists pauž, ka viņam Latvijā vairs nav ļauts uzstāties, jo viņš ir “brīvprātīgi izvēlējies nevakcinēties pret mūslaikos tik populāro vīrusu ar vakcīnu, kura tik un tā nepasargājot pat no smagas saslimšanas, kuras klīniskie pētījumi vēl nav pabeigti un par kuras blaknēm būtu jāatbild tikai man pašam”.

Lasi arī: Nosaukts vecums, no kura visiem iedzīvotājiem būs ieteicama balstvakcināciju pret Covid-19

Mūziķis arī norāda, ka viņam zināmajās valstīs un arī Latvijā nevakcinēti mūziķi pēdējā gada laikā ir drīkstējuši sniegt koncertus, uzrādot negatīvu testa rezultātu.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru