Viss tikai sāksies pa īstam šī gada 22.decembrī (22.02.2020). Dižā Vanga visus ir brīdinājusi jau sen

2020. gadā Zemi gaida divas liktenīgas dienas, teikts internetā izplatītajā Vangas pareģojumā. Viņi iekritīs datumos ar pieciem divniekiem: 22. februāris (20.2.22.2020) un 22.decembris (12.22.202020).

Saskaņā ar to cilvēku liecībām, kuri bija pazīstami ar bulgāru pravieti, viņa šādu skaitļu sakritību nosauca par “īpaši bīstamu visai pasaulei”. Tātad 22. februārī uz Zemes “nokritīs” ēna – tomēr nav zināms, ko tieši viņa ar to domāja, Cilvēki var izteikt tikai minējumus.

Vanga prognozēja, ka, ja cilvēki nenāks pie prāta pirms liktenīgās dienas, viņiem draud briesmīgs sods. Daži tulki ir izteikušies, ka mēs runājam par aptumsumu, taču iepriekšminētajos datumos nenotika neviens šāds notikums, vai nu Saules, vai Mēness.

Iepriekš tika publicētas Vangas prognozes par 2019. gadu. Viņa paredzēja, ka ASV prezidentu Donaldu Trampu piemeklēs nezināma slimība, kuras dēļ viņš paliks kurls, uz Krieviju kritīs meteorīts, un Āzija cietīs no postošas ​​kataklizmas.

Lasi vēl: Cilvēkus biedē fotogrāfija, kas uzņemta pirms 130 gadiem. Mēģiniet uzminēt, kas tajā nav kārtībā

Turklāt bads uz planētas tiks izskausts līdz 2028. gadam, un pirmā Marsa kolonija tiks uzcelta 2256.gadā. Atliek tikai gaidīts vai pareģes pareģojumi piepildīsies.

Vanga iesaka 22.decembri pavadīt ar labām domām, bez strīdiem un negatīvām emocijām, lai nākamais gads būtu izdevies un pilns ar laimi. Taču ja šo datumus pavadīsi negatīvi noskaņots, tad Vanga brīdina, ka ar šo datumu tev sāksies neveiksmju līnija.

Avots: mir24

Spread the love

Pievienot komentāru