Arī Elvis Merzļikins runā par notikušo un velta siltus vārdus aizgājušajam draugam Matīsam Kivleniekam

Latvijas izlases un Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas ”Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins savā ”Instagram” profilā ievietojis emocionālu vēstījumu par sava drauga un komandas biedra Matīsa Kivlenieka pēkšņo došanos mūžībā.

Jau ziņots, ka diemžēl pāragri mūžībā devies 24 gadus vecais latviešu vārtsargs Matīss Kivlenieks, kurš traģiski gājis bojā pēc tam, kad viņam trāpījusi pirotehnikas atlūza. Matīss Ziemeļamerikā spēlēja kopš 2013. gada un no junioru līgām izcīnīja sev vietu Amerikas Hokeja līgā, no kuras arī ieguva iespēju Nacionālajā hokeja līgā.

Tajā viņš aizvadīja astoņas spēles Kolumbusas “Blue Jackets” sastāvā. Kivlenieks pārstāvēja vairāku vecuma grupu Latvijas izlases, piedaloties četros pasaules čempionātos U18 un U20 izlasēs. Pieaugošo izlasē Kivlenieks spēlēja 2021. gada pasaules čempionātā Rīgā, nospēlējot četras spēles pret Kanādu, Kazahstānu, ASV un Norvēģiju.

Savā ”Instagram” kontā ar emocionālu piemiņas vēstījumu klajā nācis Matīsa Kivlenieka draugs un komandas biedrs Kolumbusas ”Blue Jackets” rindās Elvis Merzļikins: ”Vispirms vēlos pateikties visiem par sniegto atbalstu un nosūtītajām ziņām. Atvainojos, ka uz daudzām no tām neatbildēju. Šī bijusi grūta diena man un manai ģimenei. Paldies maniem komandas biedriem un ”Blue Jackets” organizācijai par sniegto atbalstu.

Mans mazais brāli, es tevi tiešām mīlēju. Tu biji man kā mazais brālis, par kuru rūpējos. Pavadīt katru dienu un stundu ar tevi bija pats labākais. Tu biji mazais brālis arī manai sievai un gaidāmajam mazulim. Mums visiem tevis ļoti pietrūks!”

”Paldies tev, ka biji tik lielisks cilvēks, vienmēr smaidīgs, izglītots, kārtīgs un izpalīdzīgs man un manai sievai. Tu vienmēr ieklausījies manos ieteikumos. Biju ļoti lepns par tevi, kad Ņujorkā ar pirmo mēģinājumu (izcīnīji uzvaru), atšķirībā no manis. Es tevi patiesi mīlu, tu man pietrūksi. Baseinā aizvadījām pēdējo basketbola spēli un pēc tam tu mūs pameti. Lido augstu,” paziņojumu noslēdza Merzļikins.

Spread the love

Pievienot komentāru