Drosmes skrējiens sniegs pozitīvas emocijas un pārbaudīs spējas

Jau sestdien, 17.septembrī, Liepājas stadionā “Daugava” pulcēsies individuālie dalībnieki un komandas uz pozitīvu piedzīvojumu – šīs sezonas noslēdzošo posmu šķēršļu un izturības pasākumam “Drosmes skrējiens”. Latvijas un kaimiņvalstu dalībnieki pilsētvidē ierīkotajās 7 un 14 km trasēs līdzjutēju atbalstīti demonstrēs savu spēku, veiklību un ātrumu, kā arī cīnīsies par 2022.gada sezonas uzvaru kopvērtējumā.

Interesenti sacensībām vēl var pieteikties pirms sestdienas startiem no pulksten 10 reģistrācijā stadionā “Daugava”. Jauni reģistrētie dalībnieki trasē dosies pulksten 13. Sacensības norisināsies individuāli sieviešu, vīriešu, kā arī komandu vērtējumā. Komandas var būt vīriešu, sieviešu, kā arī jauktos sastāvos.

Organizatori iedrošina pieveikt Drosmes skrējiena distanci gan ātrajiem un stiprajiem šķēršļu skrējienu sportistiem, gan tiem svētdienu skrējējiem, kuri vēlas saņemt pozitīvas emocijas un piedzīvojuma garu.

Drosmes skrējienā, atkarībā no distances garuma, ceļā uz finišu vajadzēs pieveikt vairāk kā 30 konstruētus šķēršļus, kas vienmērīgi izvietoti visā trases garumā. Dabiskie šķēršļi apvienojumā ar mākslīgi veidotajiem, pārbaudīs dalībnieku izveicību, liekot pārvarēt koka barjeru sienas, virvju tīklus, dzeloņstieples, auto riepas, ledainus ūdens baseinus utt. Trasi interesantāku padarīs arī dažādi citi distances uzdevumi – smilšu maisu un koka bluķu nešana, akmeņu vilkšana, traktora riepu velšana un arī pa kādam citam jaunam pārsteigumam.

Sacensību distancē kā arī finišā būs izvietots SIA Ķekavas Avota padzeršanās punkts.

Ikviens finišējušais sacensību dalībnieks saņems Drosmes skrējiena Liepājā piemiņas medaļu, bet 7 un 14 km distanču 1. – 3. vietu ieguvēji vīriešu un sieviešu grupās, kā arī trīs ātrākās komandas tiks apbalvoti ar vērtīgām sacensību atbalstītāju balvām (“Maxima Latvija”, “Fiskars”, “Pasta Zara Latvija”, “Megango.lv”, “NGT Latvija”, “Gold Collagen Baltic”, “LYL” un “Grauda Spēks”).

Sacensību organizatori aicina ikvienu palīdzēt nodrošināt lielisku Liepājas Drosmes skrējiena norisi, iesaistoties pasākumā kā brīvprātīgajam palīgam. Pieteikties iespējams skrējiena mājaslapā sadaļā “Brīvprātīgie”, kā arī nosūtot e-pastu organizatoriem uz adresi [email protected].

Piedzīvojumu sacensības Liepājā organizē biedrība “Drosmes aģentūra” ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.

Plašāka informācija par skrējienu pieejama mājaslapā drosmesskrejiens.lv.

Uzziņai

“Drosmes skrējiena” norise 17.septembrī Liepājas stadionā “Daugava”

No pulksten 10 sāksies dalībnieku reģistrācija un iesildīšanās. Reģistrācijā dalībniekiem jāierodas ne vēlāk kā vienu stundu pirms izvēlētā starta laika. Sacensību ietvaros paredzēti 5 dalīti starti līdz 100 cilvēku grupām ar 15 minūšu laika intervālu.

Skrējienam reģistrēto dalībnieku starta laiki norādīti uz dalības kartēm, kuras nosūtītas dalībnieku reģistrācijā norādītajos e-pastos, ka arī sacensību dienā izvietota reģistrācijas zonā. Ja kādu iemeslu dēļ dalībniekam viņa dalības karte nav pieejama, tad laicīgi būtu jāsazinās ar organizatoru, jo bez dalības kartes startēt nebūs iespējams.

Programma:

1. Starts 12:00

2. Starts 12:15

3. Starts 12:30

4. Starts 12:45

5. Starts 13:00

Uzvarētāju apbalvošana 16:00

Organizatori var mainīt apbalvošanas laiku, vadoties pēc apstākļiem.

Spread the love

Pievienot komentāru