Dzimumzīmes un plankumi. Par ko tie stāsta, un par ko brīdina maģiskās zīmes uz cilvēka ķermeņa

Sāksim ar dzimumzīmēm.

Tās, kā noteikums, ir neitrālas. Īpaši, ja ir neliela izmēra un atrodas labvēlīgajā pusē. Tomēr arī tajās ir iešifrēta svarīga informācija.

– Nevajag gaidīt ne īpašas nelaimes, ne īpašu veiksmi pat tad, ja dzimumzīme ir liela, apaļa vai trijstūra formā.

– Pareizs ovāls ir veiksmes, slavas un izdošanās zīmē.

– Kvadrāts simbolizē grūtus dzīves apstākļus ceļa sākumā un labklājības iegūšanu dzīves beigās.

Ir liels retums, ja dzimumzīmes ir noteiktā formā kā Rēriham vai Matronai. Abos gadījumos šīs zīmes saistās ar īpašu misiju. Lielais lācis ir slepenu zināšanu simbols, bet krusts no 5 dzimumzīmēm ir pārbaudījumu zīme.

Par sarežģītu likteni un lieliem tēriņiem liecina dzimumzīmes, kuras ir kvadrāta vai zvaigžņu formā, vai vismaz veido šādu formu no vairākām zīmēm vienkopus.

Bet trijstūris no dzimumzīmēm ir simbols, kas liecina par īpašu dāvanu un lielām iespējām, turklāt neatkarīgi no tā, kurā pusē dzimumzīme atrodas. Bet, ja šāda zīme ir labvēlīgajā pusē, tā ir sava veida drošības sertifikāts, kas pasargā no visa veida traumām un negadījumiem.

 

Plankumi

– Tumšas krāsas pigmentācijas plankumi ar nekonkrētu formu – liecina par sarežģītu likteni. Un, jo plankums lielāks izmērā un kroplīgāks izskatā, jo grūtāki pārbaudījumi, augsti kāpumi un zemi kritumi. Īpaši, ja plankums atrodas negatīvajā pusē.

– Skaists, gaišs, pareizas formas plankums labajā pusē tiek uzskatīts par zīmogu spēcīgai, godīgai dzimtai, kura ir pilnībā atstrādājusi savus karmiskos parādus. Šādi plankumi ir spēcīgas enerģētikas un veiksmes zīmes.

– Plankumi, kas ir zirnekļa, kaķa, vardes vai citu dzīvnieku formā, ir maģisku spēju simbols.

Ne mazāk svarīga nozīme ir īslaicīgām zīmēm, jo tās ir liecība par svarīgām pārmaiņām dzīvē, jaunu likteņa pagriezienu, iespējamām slimībām un pat kalpo kā signāls, ka cilvēks ir nomaldījies no sava ceļa.

Dzimumzīmju krāsa būs arī orientieris tam, vai pārmaiņas būs labvēlīgas. Ja zīmes ir tumšas, kas pats par sevi jau ir slikti, svarīgi ņemt vērā, kurā ķermeņa pusē ir zīme. Ja labvēlīgajā pusē, tas liecina, ka grūtā brīdī Augstākie spēki neatstās bez palīdzības.

Lasi arī: Latvijā daudziem VID izmaksātās nodokļu pārmaksas daļa būs jāatmaksā

Ja runājam par papillomām un kārpām, tās parādās kā brīdinājums, ka cilvēks neiet savu ceļu, pieļauj vienu kļūdu pēc otras. Un, ja jūs neanalizējat savu dzīvi un nemēģināt tajā kaut ko labot, nekaitīgajam veidojumam ir augsts risks pārvērsties par ļaundabīgu audzēju.

Īpašu vietu morfoskopijā ieņem tā sauktās slepenās zīmes, kas paslēptas ķermeņa padziļinājumos, ādas krokās, apslēptas ar matiem. Tās sauc par “velna zīmēm”. Bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru