Ja esi pamanījis uz savas intīmās zonas tulznas vai čūlas, tad neuztraucies un izlasi šos padomus kā rīkoties

Vaginālās  tulznas ir kaut kas, ka var būt visām sievietēm. Tās ir izraisītas berzes, ieaugušu matiņu un aizsērējušu sviedru dziedzeru dēļ. Tomēr jums vajadzētu atšķirt parastu STD tulznu vai sasitumu atšķirībā no ne-STD tulznas vai vulvāru tulznu.

Lasi vēl: Šis 18 gadīgais puisis veselu mēnesi izlikās par ginekologu un pieņēma pacientes pie sevis

Parastā vaginālā tulzna izskatās tāpat kā jebkura cita tulzna un var ietvert šķidrumu un asinis. Turklāt tās var būt ovālas vai apaļas un jūs varat pieskaroties sajust to kā tādu gēla burbuli virspusē un tai nedrīkst būt acīmredzamas robežas.

Tās nedrīkst niezēt, dedzināt vai smirdēt. Turklāt tas viss var būt vienā tulznā.

Vai tās ir sāpīgas?
Tās var parādīties jebkur uz vulvas, bet parasti tās nepamana līdz nav radusies berze. Tās nav sāpīgas, bet ja jūs tām noteikt pieskarsieties, tas var būt mazliet sāpīgi. Jebkurā gadījumā, ja jūs to neaiztiekat, tad tai nevajadzētu izraisīt sāpes.

Kā to kopt?
Labi izmērcējieties karstā vannā. Kad iemērktas ūdenī, tulznas atveras dabiski un bez sāpēm. Centieties neatvērt to pati, jo tas var radīt infekciju. Ļaujiet tai iet savu ceļu un sadzīšana notiks dabiski.

Cik ilgi tulznas paliek?

Parasti, tās nav ilgāk par nedēļu. Tomēr ir reizes, kad tās ir ilgāk par nedēļu, jo ķermenim vajag ilgāku laiku, lai sadzītu.

Lasi vēl: Kā viekārši apčakarēt tos, kuri ”kāš” tev cigaretes – viņi vairāk tev neprasīs!

Pievērsiet īpašu uzmanību jūsu veselībai!

 

avots

Spread the love

Pievienot komentāru