Kariņa jaunākais paziņojums par gaidāmajiem ierobežojumiem izpelnās lielu kritikas vilni

Premjera Krišjāņa Kariņa jaunākais paziņojums par gaidāmajiem jauniem ierobežojumiem raisījis sašutumu lielā daļā sabiedrības. 

Vienlaikus daudzi arī norāda, ka sabiedrība pati vainīga pie esošās situācijas, jo cilvēki neievēro jau esošos ierobežojumus.

Iespēja mazināt Covid-19 izplatību ir sabiedrības rokās, taču, ja situācija neuzlabojas, sabiedrībai jābūt gatavai tam, ka valdība būs spiesta noteikt pārvietošanās ierobežojumus, LTV “Rīta panorāmā” atzina premjers Krišjānis Kariņš.

Viņš uzsvēra, ka situācija ir mūsu rokās, pašlaik mediķi ir pārslogoti, slimnīcas ir krīzes situācijā, bet mēs kopā varam to mainīt, ja nepulcējamies un neciemojamies, nekontaktējamies ar citiem cilvēkiem.

Premjers arī pauda cieņu un apbrīnu mediķiem, kas turpina strādāt sarežģītos apstākļos, un norādīja, ka “mums viņiem jāpalīdz, un jāpalīdz arī viens otram”.

Lasi arī: Pēteris Apinis: Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19?

Kariņš atzina, ka diemžēl daļa sabiedrības pašlaik noteiktos ierobežojumus neievēro, valdība seko līdzi Covid-19 izplatības rādītājiem un nākamnedēļ atkal vērtēs situāciju un lems par nepieciešamiem soļiem.

Sabiedrībai jābūt gatavai – ja situācija nemainīsies, būsim spiesti noteikt plašākus pārvietošanās ierobežojumus,” sacīja premjers.

Viņš gan aicināja ikvienu domāt līdzi, jo pašlaik nav daudz prasīts – tikai neciemoties un nepulcēties.

 

Šķir otru lapu, lai noskatitos VIDEO ar precīzu Kariņa sniegto informāciju, kā arī lasītu sabiedrības atsauksmes. 

Spread the love

Pievienot komentāru