Latviešu grūtniece panikā korona vīrusa uzliesmojuma dēļ … Tūriste par notiekošo Tenerifes viesnīcā!

Viņa neslēpj, ka viesnīcā veidojas panika – visi staigā apkārt un skatās viens uz otru. “Nekādas informācijas nav. Gaidiet ārstus, un tad kaut kad viss būs skaidrs un kaut kas notiks,” tā sieviete.

Jau vēstīts, ka simtiem Tenerifes viesnīcas “H10 Costa Adeje Palace Hotel” viesu ir spiesti uzkavēties savos numuriņos, kamēr viņiem tiks veiktas analīzes uz koronavīrusu pēc tam, kad atklājies, ka viesnīcā ir dzīvojis ārsts, kurš bija ieradies no Lombardijas reģiona Itālijā.

Kā norāda BBC, tagad viesi drīkst pārvietoties viesnīcas telpās, taču ēku pamest ir aizliegts.

Mediji informēja, ka viesnīcā atrodas arī Latvijas valstpiederīgā, kura pirms tam nebija vērsusies Ārlietu ministrijā pēc palīdzības. Divi citi Tenerifē esošie Latvijas tūristi aģentūrai LETA pastāstīja, ka viņiem Tenerifē ir dzīvesvieta citur, nevis izolētajā viesnīcā. Vienlaikus viņi ar sociālo tīklu palīdzību uztur saziņu ar tūristiem, kas atrodas viesnīcā “H10 Costa Adeje Palace Hotel”. Pēc viesnīcā esošo tūristu teiktā, viesnīcas iemītnieki nedrīkstot atstāt viesnīcu numuriņus.

 

Lasi arī: 80% veikalos nopērkamo ķiploku nāk no Ķīnas. Nemaz nedomā tos iegādāties!

Latvijas tūristi zināja teikt, ka viesnīca “H10 Costa Adeje Palace Hotel” ir norobežota ar lentām un tajā nevienu nelaiž ne iekšā, ne ārā. Tāpat pie viesnīcas atrodoties vairākas mašīnas, tostarp, policija. Savukārt vietējie iedzīvotāji esot neziņā un paužot nepatiku, ka netiekot skaidrota situācija, turklāt vietējie iedzīvotāji esot sašutuši arī par to, ka viesnīcā tiek turēti tūristi arī pēc tam, kad inficētais iemītnieks tika hospitalizēts.

Avots

Spread the love

Pievienot komentāru