“Situācija ir ļoti traka”; Latvieši Itālijā atklāj jaunumus par notiekošo koronavīrusa dēļ

Latvijas vēstniecība Itālijā sociālajā tīklā Facebook informē, ka patlaban koronavīrusa izplatības dēļ vairākos reģionos un pilsētās Itālijā ir noteikta karantīna. Tas nozīmē, ka izbraukšana tiek stingri kontrolēta un pat ierobežota. Iespējams, šie ārkārtas pasākumi varētu skart arī virkni Latvijas iedzīvotāju, jo februāra nogale un marta sākums tradicionāli ir laiks, kad daudzi slēpotāji dodas uz Itāliju, lai baudītu ziemas priekus.

Kā zināms, koronavīrusa uzliesmojuma dēļ svētdien pārtraukts slavenais Venēcijas karnevāls.

 

Lasi arī: “Dāmas, kas jums vēl šajā dzīvē ir vajadzīgs bez naudas?”: vienā forumā vīrietis uzdeva jautājumu un saņēma atklātu atbildi

Venēcijas karnevāls sākās 8.februārī un bija plānots, kas tas noslēgsies otrdien. Taču koronavīrusa uzliesmojuma dēļ karnevāls jau beidzies. Reģionā atcelti arī visi sporta pasākumi, slēgtas skolas, muzeji, tirgi un īstenoti citi pasākumi, lai ierobežotu vīrusa izplatību.

Līdzīgi pasākumi īstenoti arī Lombardijas reģionā. Slavenā Milānas opera “La Scala” ir atcēlusi izrādes un modes nama “Giorgio Armani” pasākums Milānas modes nedēļas ietvaros norisinājās tukšā teātrī bez apmeklētājiem un tika pārraidīts tiešraidē.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

Pievienot komentāru