Lūk ko Lauris Reiniks pastāstīja par kādu ģimeni – tāda ir samaksa atgriežoties steidzami Latvijā!

Pēdējo dienu valdības pieņemto lēmumu dēļ Latvijā steidzami atgriežas vairāki simti valstspiederīgo. Kā stāsta mūziķis Lauris Reiniks, tad kādai ģimenei, kura vēl pēdējā brīdī pieņēmusi lēmumu izceļot ārpus Latvijas, izmaksājusi atgriešanās dzimtenē.

“Par savu vieglprātību ir jāmaksā. Reāli zinu ģimeni, kas “uzlika mīksto” valdības aicinājumam nekur neceļot un pirms pāris dienām aizlidoja atpūsties ar maskām. Jo bija samaksāts un vajadzēja “atslēgties”. Rīt visi lido atpakaļ, gandrīz 3 000 eiro samaksāja par ārkārtas biļetām,” mikroblogošanas vietnē twitter informē mūziķis.

Viņš arī piebilst, ka ģimene it kā agad ļoti nožēlojot, ka neklausīja apkārtējo (un valdības) ieteikumu un aicinājumu. “Es tik īsti nezinu, vai nožēlo, ka pakļāva riskam citus vai, ka tik lielu naudu tagad zaudējuši,” norāda L.Reiniks.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka konsulārajā reģistrā pašlaik ir reģistrējušies aptuveni 1900 Latvijas valstspiederīgie, kuri Eiropā gaida repatriāciju, sociālajos tīklos vēsta ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Āzijā un Āfrikā repatriāciju gaida 751 Latvijas valstspiederīgie, bet Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā – 198, tādējādi kopumā repatriāciju gaida 2849 Latvijas valstspiederīgie, norādīja Rinkēvičs.

Lasi arī: Latvijā “Covid-19” konstatē bērniņam! Inficēto skaits Latvijā turpina augt …

Ārlietu ministrs norādīja, ka patlaban tiek “meklēti papildu prāmji Polijas-Vācijas robežproblēmas risināšanai, kā arī čarteriem”.

Latvijā saistībā ar Covid-19 ir izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību. Drošības pasākumu ietvaros Latvijā ir atcelti arī starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, izņemot pasažieru pārvadājumus ar valsts gaisa kuģiem un militāro transportu.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru