Produkti pret vēzi: 6 produkti, kas krietni samazina iespēju saslimt ar šo slimību, jo nogalina vēža šūnas

Produkti pret vēzi: Lai gan būt 100% drošiem, ka šī slimība mūs nekad dzīvē neskars, īsti nevar, bet ir iespējams parūpēties par to, lai saslimstības risks būtu pēc iespējas mazāks.

Tieši tādēļ piedāvājam šos 6 produktus, kas var samazināt iespēju saslimt ar vēzi.

Mūsdienās nākas sadzīvot ar dažādiem draudiem mūsu veselībai, un vēzis ir viena no visnāvējošākajām draudīgajām slimībām. Šī dzīvībai bīstamā slimība atrodas teju uz katra stūra, tādēļ vienmēr jābūt ļoti uzmanīgiem gan pret savu veselību, gan pret ieradumiem, kas var jebkādi kaitēt tai. 

Produkti pret vēzi: #1 Sarkanvīns

Vīnogu miziņās ir ļoti daudz resveratrola – spēcīgs antioksidants, kas spēj palēnināt novecošanās procesu, kā arī palīdzēt atrisināt arī daudzas citas veselības problēmas. Resviratrols var palīdzēt arī cīņā ar brīvajiem radikāļiem un vīrusiem, kā arī samazināt šūnu atmiršanu un veicināt DNS atjaunošanos.

Nekautrējieties un izbaudiet glāzi sarkanvīna, taču vienmēr atcerieties, ka par daudz ir par daudz, tādēļ lietojiet to ar mēru.

Lasi vēl: Modele, kurai ir vēzis, parāda, ko nozīmē īsts skaistums; iedvesmojošs stāsts!

#2 Tomāti

Tie cilvēki, kuri ikdienā uzturā lieto tomātus, samazina iespēju iegūt prostatas vēzi par veseliem 50%. Tomātos ir ļoti daudz likopīna – sastāvdaļa, kas nomāc vēža šūnu rašanos un samazina to attīsītbu.

Pāršķir lapu, lai uzzinātu arī pārējos produktus, kas nogalina vēža šūnas!

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru