Publicēts VIDEO, kā mājsēdes laikā dzērājšoferis no policijas bēg ar 160 km/h – sods milzīgs

Valsts policija nopublicējusi video, kurā redzams, kā mājsēdes laikā dzērājšoferis cenšas aizbēgt no policijas, traucoties pat ar 160 km/h! Galu galā viņu gan izdodas noķert un viņš saņēmis MILZĪGU sodu. 

Aizvadītajā naktī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes policisti, veicot savus dienesta pienākumus, pamanīja automašīnu, kas pārvietojās mājsēdes laikā. Fiksējot šo gadījumu, nolemts automašīnu pārbaudīt.

 

Ignorēja policiju

Tās vadītājs ignorēja policistu prasību apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu. Pēcāk policisti bīstamo šoferi, kurš atradās alkohola reibumā, aizturēja. Viņam par virkni pārkāpumu piemērots sods teju 4000 eiro apmērā, kā arī uzsākts kriminālprocess.

Lasi arī: Beidzot arī Tiesībsargs paudis savu atzinumu par obligātās vakcinācijas politiku Latvijā

Vakar, 22. oktobrī, ap pulksten 22.30 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Ogres nodaļas policisti patruļas laikā autoceļa A6 Rīga – Daugavpils ceļa posmā starp Ciemupi un Ogri pamanīja automašīnu “Mercedes Benz”, kas pārvietojās virzienā uz Rīgu.

Lai pārbaudītu, kādēļ autovadītājs mājsēdes laikā neatrodas savā dzīvesvietā, likumsargi nolēma automašīnu pārbaudīt. Policisti aicināja autovadītāju apstāties, tomēr viņš nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām apturēt transportlīdzekli un strauji uzsāka bēgšanu, sasniedzot ātrumu 160 km/h.

 

Iesaistīja citas ekipāžas

Neskatoties uz policistu vairākkārtējiem brīdinājumiem, autovadītājs turpināja kustību, apdraudot satiksmes drošību. Viņš bēgšanas laikā pārkāpa virkni ceļu satiksmes noteikumu, tostarp divreiz neievēroja luksofora aizliedzošo signālu un neatļauti iebrauca pretējā joslā.

Bīstamā šofera aizturēšanā iesaistījās vēl vairākas Valsts policijas ekipāžas. Automašīna tika apturēta Rīgā, Maskavas ielā. Pieejot pie automašīnas, policisti konstatējuši, ka vīrietis ir tajā ieslēdzies. Tādēļ, lai viņu aizturētu, pieņemts lēmums izsist transportlīdzekļa logu.

Izrādījies, ka automašīnu vadījis kāds 1980. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš vairākkārt nonācis policijas redzeslokā, tostarp saistībā ar narkotisko vielu lietošanu.

Aizturētais tika nogādāts medicīnas iestādē, kur klīniski konstatēta alkohola koncentrācija – aptuveni 1,10 promiles, taču precīzo alkohola koncentrācijas līmeni noteiks pilnā ekspertīzē. Turklāt vīrietis pie stūres bija sēdies ne tikai reibuma stāvoklī, bet arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, jo tās viņam jau iepriekš bija atņemtas.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu cik kopā sodos saņēma aizturētais vīrietis, un noskaties VIDEO 

Spread the love

Pievienot komentāru