Sagādā sirdssiltas vietējo mājražotāju un amatnieku dāvanas Valmiermuižā

Šonedēļ Valmiermuižas alus viesistabā gaidīts ikviens svētku dāvanu gādātājs, jo te mājo ziemas saulgriežu dāvanu tirgotava ar Latvijas garšu meistaru un amatnieku lolojumiem – vairāk nekā 20 Latvijas mājražotāju rūpīgi gatavotie cienasti, darinājumi un dāvanu komplekti.

Amatnieki sarūpējuši gan praktiskas un rūpīgi gatavotas koka karotes un sveces, gan greznus galdautus, latviskas rotas, izrotātas vīna glāzes, adījumus, spurainus vilnas paklājus, spēles un aktivitātes bērniem, un pat apģērbu ģimenei, kas veidots no ekoloģiskiem un inovatīviem materiāliem.

Savukārt našķu un gardumlietu cienītāji var iegādāties dažādu veidu sukādes, ievārījumus, sīrupus, zāļu tējas, uzlējumus, svaigi grauzdētas kafijas pupiņas, piparkūkas, medu, ķirbju sēklu miltus, miltu maisījumus un eļļas, kā arī bagātīgu klāstu ar ķiploku un smiltsērkšķu produktiem.

Tāpat iegādājami sociālā uzņēmuma “Čaklās Bites Bode” īpašie, personu ar garīga rakstura traucējumiem roku darbi – perfekti noslīpēti kubiņi, podziņas, cipariņi, pulkstenis un kubiki alfabētam.

Svinot svētkus arī šaurā lokā, atbalstīsim vietējos tirgotājus, svētku galdam, sirdssiltām dāvanām un rotājumiem, sarūpējot Latvijas mājražotāju rūpīgi izloloto veikumu! Turpat blakus pieejams arī plašais Valmiermuižas alus tirgotavas klāsts ar jau iecienītiem gardumiem, dzērieniem un smalkiem ciemakukuļiem, kas atrodami te arī ikdienā.

Ziemas saulgriežu dāvanu tirgotava darbosies no 10. līdz 23.decembrim Valmiermuižas alus tirgotavas darba laikā*:

Pirmdiena-trešdiena| 12.00-20.00

Ceturtdiena-piektdiena| 12.00-22.00

Sestdiena-svētdiena| slēgts

23.decembris| 12.00-22.00

24., 25., 31.decembris un 1.janvāris| brīvdiena

Lai gardi un ar sirds siltumu bagāti svētki!

* Par izmaiņām darba laikā saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem uzziniet valmiermuiza.lv.

Rīko Valmiermuižas kultūras biedrība. Paldies par atbalstu Valmiermuižas alus darītavai, Burtnieku novada pašvaldībai, Valmieras Kultūras centram, ZAAO, T/C Valleta.

Spread the love

Pievienot komentāru