Sēru vēsts: Mūžībā devies pasaules modes ikona, kurš bija saistīts arī ar Formula1 u.c. aktivitātēm

Sēru vēsts: Pasaule zaudējusi pasaules modes ikonu, kurš savas dzīves laikā bija iesaistīts dažādos interesantos projektos un pasākumos. 

Itālijas mediji vēsta, ka 91 gada vecumā miris modes mākslinieks Nino Čeruti. Viņš savulaik vīriešu modē ieviesa “ikdienas šiku” un veidoja Holivudas zvaigžņu tēlu.

Viņš miris slimnīcā Verčelli, Itālijas ziemeļrietumos, kur viņu ievietoja, lai veiktu gūžas operāciju, vēstīja Itālijas laikraksts “Corriere della Sera”.

Itālijas uzņēmējdarbības dižgars ir mūs atstājis,” paziņoja ekonomikas attīstības viceministrs Džilberto Pičeto.

Čeruti pagājušā gadsimta 70.gados izveidoja pirmo žaketi bez oderes un bija viens no 20.gadsimta vīriešu valkājamās modes tirgus līderiem. Viņa rokraksts piedāvāja tērpus, kas vienlaikus ir stilīgi un ērti.

“Es vēlos, lai vīrieši ir brīvāki savā elegancē, elegantāki savā brīvībā,” viņš reiz teicis.

Lasi arī: “Ne visi darbinieki apzinās, cik viņi izmaksā darba devējam,” Uzņēmējs atklāj, kam būtu jāmainās, lai varētu maksāt lielākas algas

1930.gadā Bjellā dzimušais Čeruti vēlējās kļūt par žurnālistu, bet pēc tēva nāves 20 gadu vecumā pameta filozofijas studijas un pārņēma ģimenei piederošo audumu fabriku, kas attīstījusies uz vectēva 1881.gadā dibinātās vilnas pārstrādes ražotnes bāzes.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru