Džokovičs pēc sev nelabvēlīga Austrālijas tiesas lēmuma nāk klajā ar paziņojumu

Planētas pirmā rakete vīriešu tenisā Novaks Džokovičs pēc sev nelabvēlīga Austrālijas augstākās tiesas lēmuma paziņojis, ka neturpinās juridisko cīņu un pakļausies izraidīšanai no valsts, savukārt viņa vietā “Australian Open” spēlēs itālis Salvatore Karuso.

 

Pēc trīs Austrālijas Federālās tiesas tiesnešu vienbalsīgā lēmuma atstāt spēkā imigrācijas ministra Aleksa Hoka lēmumu anulēt 34 gadus vecā Džokoviča vīzu, sportists izplatīja paziņojumu, kurā pauda “dziļu vilšanos” par tiesas lēmumu, tomēr solīja sadarboties ar Austrālijas varasiestādēm “saistībā ar došanos prom no valsts”.

Mani ir neērti, ka pēdējās nedēļās uzmanība bijusi pievērsta man, un es ceru, ka tagad varam koncentrēties uz spēli un turnīru, kas man ir dārgs,” lasāms Džokoviča paziņojumā.

Sportists pateicās savai ģimenei un atbalstītājiem, norādot, ka tagad “atpūtīsies un atgūs spēkus”.

Lasi arī: Neviena valsts to vairs nespēj! Dumpis nācis klajā ar skaļu paziņojumu par testēšanu un omikronu

Serba, kurš Austrālijas atklātajā tenisa čempionātā tika izlikts ar pirmo numuru, vietā turnīrā spēlēs 29 gadus vecais itālis Karuso, kurš pasaules rangā ieņem 150.vietu.

Turnīra izlozes rezultāti liecināja, ka Džokovičs pirmo spēli “Australian Open” aizvadīs pirmdien pret tautieti Miomiru Kecmanoviču, kurš jaunākajā ATP rangā ieņem 78.vietu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

Pievienot komentāru