“Šī valdība ir sanaidojusi un raidījusi “stučīšanas” kultu!” Apinis par lēmumiem, kas šobrīd bīstamāki par Covid-19

Vien pāris stundu laikā tūkstoši dalījušies un reģējuši uz ārsta Pētera Apiņa sociālajos tīklos ievietoto video, kurā viņš velta skarbus vārdus valdībai, Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam un, protams, runā arī par ārkārtējo stāvokli, veselību un Covid-19.

Apinis stāsta, kā rīkotos, ja pats būtu Kariņa vietā, uzsverot, ka nevēlētos būt premjerministrs, bet kā viņaprāt šai personai būtu jārīkojas.

Pie facebook video Apinis raksta: “Bailes un panika premjerministra acīs. Valsts vadītāju uzrunas, kurās tiek pateikts nekas.

Lasi arī: Kā patiesībā sievietes dzīvo cietumos. Kādā riebīgā veidā viņas mēģina palikt stāvoklī, lai savu ieslodzījuma laiku samazinātu

Nepārdomāti lēmumi un ekonomikas (ostu, dzelzceļa, tranzīta) iznīcināšana, vissliktākais budžets Latvijas vēsturē, milzīgs ārējā deficīta pieaugums.

Kariņš un Reirs aizņemas naudu, kuru būs jāatmaksā visiem šodienas un nākotnes Latvijas iedzīvotājiem kopā.

Cilvēku biedēšana un profilakses noliegšana. Nekas nevar būt sliktāks par cilvēku dzīšanu iekštelpās (palieciet mājās), par sportošanas ierobežojumiem.

Valdības centieni izdabāt sponsoriem (veikalniekiem), vienlaikus piespiežot bērnus valkāt maskas (maska ir daudz mazāk efektīva par distancēšanos), noved pie saslimstības pieauguma Latvija ir pelnījusi premjeru – krīzes menedžeri un varavīksnes valdību (ar šo vārdu saprotot, ka valdībā pārstāvētas visas Saeimā ievēlētās partijas un neatkarīgo deputātu grupa).

Šobrīd valdības partijas šantažē premjerministru un tautu. Šobrīd valdības partijas ceļ algas saviem politiķiem un ministriem, pumpē nodokļu maksātāju naudu partiju kasēs. Īsa uzruna par to – ko darīt.

 

Škir otru lapu, lai lasītu tālāk, kā arī saite uz pilnu video

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru