Astroloģe Vasilisa Volodina paziņojusi, ko katrai zvaigznāju zīmei gaidīt 2021. gada martā

Astroloģe Vasilisa Volodina padalījusies ar prognozēm, ko katrai zvaigznāja zīmei gaidīt 2021. gada martā.

Aunu dzīvē beidzot norims saspringuma periods. Viņi varēs vairāk laika velīt sev un līdz 20. martam izbaudīt mieru. Pēc tam viņi var atkal pasaulei paziņot par sevi. Viņiem nevajag ļauties nevajadzīgai jezgai, marta periods jāpavada klusām.

Vērši februārī varēja saskarties ar neatrisināmu uzdevumu, kurš viņiem radīja ne mazums galvassāpju. Toties marts to aizstās ar jaunu uzdevumu. Šīs zvaigznāja zīmes pārstāvjus nodarbinās jautājums par peļņas gūšana atbilstoši iepriekšējā mēnesi ieguldītajām pūlēm.

Dvīņus sagaida aktīvs periods. Enerģija pietiks gan biznesam, gan sportam. Dvīņi gribēs koriģēt vecos plānus un atradīsies sarežģītas izvēles priekšā. Pieņemt pareizo lēmumu palīdzēs papildus informācija vai eksperta padoms, kuru nevajadzēt atstāt novārtā.

Vēžiem pirmais pavasara mēnesis atvērs jaunus horizontus. Viņiem vajadzētu izvairīties no pasaulīgām lietām un tā vietā koncentrēties uz garīgiem jautājumiem. Vēžiem visas savas darbības vajadzētu izvērtēt, ņemt vērā to, kādu labumu no tā iegūst sabiedrība, pasaule un cilvēce.

 

ŠĶir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

Pievienot komentāru