Es vairs nelietoju trauku mazgāšanas sūkļus. Atradāt lielisku un bezmaksas alternatīvu

Jau vairākus gadus es nepērku sūkļus trauku mazgāšanai, man tie vienkārši nav nepieciešami.

Reiz es mēģināju to vietā izmantot kartupeļu maisa un tagad es izmantoju tikai to.

LASI VĒL: 22-gadus vecs puisis izremontēja vannasistabu kā dāvanu mammai

Tagad, iespējams, daudzi rādīs man ar pirkstu, bet man tā tiešām ir ērtāk. No dārzeņu tīkla es izgatavoju nelielu mazgāšanas lupatiņu un izmantoju to parastā sūkļa vietā. Džutas maiss dārzeņiem tiek galā ar jebkādiem netīrumiem daudz efektīvāk nekā parasts sūklis. Traukus ar piekaltušām pārtikas paliekām nevajag mērcēt, jo šis mazgāšanas līdzeklis tos nekavējoties un gandrīz bez pūlēm atmazgā.

Kā izgatavot trauku mazgājamo lupatiņu

Es no tīkla nogriezu visas etiķetes un metāla skavas, noskaloju to ar ūdeni, ieliku katliņā un pārleju ar verdošu ūdeni dezinfekcijai.

Tad es izvelku tīklu no ūdens, satinu to bumbiņā un nostiprinu galus ar parastu elastīgu gumiju. Sanāk šāda trauku mazgājamā lupatiņa:

Ja to nedaudz samitrina ūdenī un uzpilina trauku mazgāšanas līdzekli, izveidojas ļoti krāšņas putas, kas turas ilgu laiku.

Ar šādas mazgāšanas lupatiņas palīdzību ir viegli nomazgāt ne tikai piekaltušu pārtiku, bet arī kvēpus. Ir arī ļoti ērti mazgāt izlietni un vannu ar mazgājamo lupatiņu – šajos nolūkos izlietnei un vannas tīrīšanai izgatavo atsevišķas mazgāšanas lupatiņas.

LASI VĒL: Gudro padomi: 7 lietas, ko vienmēr vajadzētu turēt noslēpumā!

Ļoti ērta, efektīva un bezmaksas! Izmēģiniet to!

avots: vranya.net

Spread the love

Pievienot komentāru