22-gadus vecs puisis izremontēja vannasistabu kā dāvanu mammai

Iespējams, ka daudzi nesaredzēs neko pārpasaulīgu tajā, ka 22 gadus vecais jauneklis izremontēja māju paša rokām. Bet atzīsim, ka ne katrs mūsdienu vīrietis var vai grib kaut ko darīt pats, turklāt, ja lieta attiecas uz vērienīgiem darbiem, piemēram, vannasistabas remontu.

Tāpat jāpiemin, ka puisis remontu uztaisīja kā dāvanu savai mammai, kas uz laiku bija aizbraukusi darīšanās.

Līdz remontdarbiem flīžu stāvoklis uz vannasistabas sienām bija salīdzinoši labs, bet grīdu un komunikācijas gan vajadzēja pārtaisīt un nomainīt.

Pirmām kārtām nācās atbrīvoties no vecajiem un nevajadzīgajiem vannasistabas elementiem. Visgrūtākais bija smagās čuguna vannas demontāža, tāpēc puisim palīgā atnāca viņa draugi, kuri kopā to iznesa.

Čuguns vannas vietā puisis uzstādīja jaunu, nomainot arī maisītāju. Sienas bija baltā krāsā, kas vizuāli paplašina telpu un rada tīrības efektu. Lai izvairītos no izbalēšanas un vienveidības, baltais sienu pārklājs tika atšķaidīts ar tumšās krāsas koka imitācijas flīzēm. Mākslīgajai ventilācijai un spilgtajam apgaismojumam tika veikta papildus elektroinstalācija.

LASI VĒL: Lieliskas idejas, kuras gandrīz visi vēlēsies ieviest savā vasarnīcā…

Turklāt tagad vannasistabā parādījās dažas ļoti nepieciešamas lietas, piemēram, dvieļu žāvētājs un ietilpīgs skapītis zem izlietnes, kas izveidots no tādām pašām tumšajām flīzēm. Pateicoties tam istaba kļuva vēl mājīgāka un funkcionālāka. Rezultāts ir vienkārši fantastisks!

Pati telpa ir neliela izmēra un izstiepta forma. Lai taupītu telpu, jaunais puisis nolēma tualetes aizmugurējā daļā ielikt plauktu, kurā veica iegriezumu zem tvertnes. Tādējādi viņš radīja papildus plauktu, lai izvietotu dažādus sadzīves priekšmetus un noslēpa komunikācijas.

Projektā tika izmantoti divu kontrastējošu krāsu savienojumi: santehnikas elementi un sienas flīzes bija baltā krāsā, bet akcentētā siena, improvizētais skapītis un grīda ir tumšā koka imitācijas krāsā.

Spogulis ar apgaismojumu un ventilācijas oriģinālā forma padarīja telpu stilīgu. Remonts izdevies ne tikai skaists, bet arī mūsdienīgs un aktuāls.

LASI VĒL: Lieliskas idejas, kuras gandrīz visi vēlēsies ieviest savā vasarnīcā…

Tagad vannasistaba izskatās dārga, kaut arī tēriņi bija pavisam nelieli. Rezultāts ir iespaidīgs, jo īpaši, ja ņem vērā to, ka puisim ir tikai 22 gadi, un viņam nav atbilstošas remontdarbu veikšanas pieredzes.

avots: vkurselife.com

Spread the love
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru