Tu būsi apstulbis, kad ieraudzīsi ko ir iespējams iegādāties Ķīnas centrāltirgū. Šeit vairs nav Rīga!

Vai spējat iedomāties, kas ir atrodams Ķīnas tirgū, ja ņemam vērā faktu, ka aptuveni 85% pasaules ražojumu nāk tieši no Ķīnas un tās kaimiņvalstīm?
Tomēr šoreiz runa ies par tirgu, kurā galvenokārt tiek pārdots tikai ēdiens, līdz ar to – mēs to droši varētu salīdzināt ar visiem zināmo un Baltijā slaveno Rīgas tirgu.

Lasi vēl: Trīs patiesi stāsti, kas jūs nereāli uzbudinās

Jāņem vērā, ka Ķīnas ēdienkarte krasi atšķiras no Eiropiešu ēdienkartes, tieši šī iemesla dēļ, daudz kas no redzamā varētu šķist pretīgi vai pat nepieņemami, taču tāda ir Ķīna un viņu ēdienkarte, vai viņi spēs mūs pārsteigt? Jāteic, ka šajā vietā Jūs atradīsies pasaulē neparastākos ēdienus, saldumus, garšvielas un ēdienus, kuru nekad paši nemaz nespētu iedomāties. Tāpat šajā tirgū ir pieejama neskaitāmu dzīvnieku gaļa, kura Eiropā nebūtu ētiski pieļaujama.

Lielākā atšķirība starp Eiropas un Ķīnas tirgu ir tāda, ka Ķīnā tirgū var ieraudzīt tik tiešām visu. Ja mēs tirgū ieraudzītu kāda dzīvnieka gaļu, kuras izcelsme nemaz nav zināma vai izskatītos aizdomīga, mums nekavējoties būtu jāziņo, turpretī Ķīnā ir atrodama gaļa no neskaitāmiem pasaules dzīvniekiem, nemaz nerunājot par ķīniešu končām un dažādiem saldumiem, kuru sastāv pilnīgi “gāž” no kājām. Tad nu lūk!

Mēs veikalos esam pieraduši, ka ejot garām stendiem mums paveras bulciņu, konfekšu vai maizīšu stendi, tomēr Ķīnas tirgos visizplatītākie ir gaļas stendi, kur tu ar savām rokām vari paņemt jebkādu gaļas gabalu.

Šis attēls parāda to, ka veikalā tikko bijusi svaigas gaļa piegāde, jo Ķīnieši mīl iegādāties labu gaļu

Diemžēl daudzos šādos stendos, (ja vien neesi gaļas pārzinējs), tad Tu nemaz nenojaut kāda dzīvnieka gaļu īsti izvēlies, jo viss tiek samests čupās.

Vairākos Ķīnas tirgos ir atrodams pat haizivis, taču lielākajā daļā Ķīnas valstiņu – šīs lielās zivis ir aizliegtas, jo haizivis tiek pieskaitītas pie ātri izmirstošajām sugām.

 Tāpat šeit ir iespēja iegādāties dzīvas vardes, kuras pēc iegādes varēsi pagatavot, kā vien tava sirds kāro!
Dzīvi bruņurupuči kopā ar dzīvām vardēm. Varbūt Ķīniešiem šī ir īpaša delikatese?
Asas liellopu gaļas končas – vai tas maz ir iespējams?
Krokodīli un milzīga izmēra zivis.
Ja kādreiz sūdzaties, ka veikalā nevarat atrast to, ko Jums vajag, tad pavisam noteikti dodaties uz Ķīnu, jo šeit Jūs atradīsiet visu!
Spread the love

Pievienot komentāru