Sievieti patrieca no ūdens atrakciju parka dēļ šī peldkostīma. Sievieti tas satrieca un viņa nolēma rīkoties

ASV ūdens atrakciju parka vadība kādu apmeklētāju izraidīja no telpām, jo uzskatīja viņas peldkostīmu par pārāk nepiedienīgu. Tikmēr sieviete vērsusies pret ūdens atrakciju parka vadību par diskrimināciju, solot to iesūdzēt tiesā.

Medelīnu Šiferi padzina no Independensas ūdens parka Misūri štatā, ASV. Izklaides iestādes vadība bija pārliecināta, ka apsardze un menedžeris pieņēmuši pareizu lēmumu, jo apmeklētājas apģērbs neatbilda viņas ķermeņa formām. Savukārt sieviete pauda, ka uzskata incidentu par diskrimināciju vecuma un ķermeņa formu dēļ. Lieta nonāca tiesā un izraisīja plašu sabiedrības sašutumu.

“Ja 16 – 18 gadus vecas meitenes valkā tādu pašu peldkostīmu, neviens viņas nekritizē, nekaunina un neliek justies neērti,” Šiferes teikto citē vietne “Daily News”. Sieviete piebilst, ka ūdens atrakciju parka vadībai pret visiem apmeklētājiem būtu jāizturas vienādi neatkarīgi no viņu vecuma un figūras.

Kamēr Šifere kopā ar brāļadēliem atpūtās akvaparkā “Piedzīvojumu oāze”, pie viņas pienāca divi apsargi. Viņi lūdza apmeklētāju uzvilkt šortus vai doties prom, jo uzskatīja, ka bikini apakšdaļa ir pārāk maza viņas figūrai. Sieviete pieprasīja tikšanos ar iestādes menedžeri – viņš ieradās un atbalstīja savus padotos.

Apmeklētāja bija īpaši sašutusi, ka jaunas meitenes atpūtās pie tā paša baseina tādos pašos peldkostīmos, par kuriem darbiniekiem nebija nekādu sūdzību. Šifera jau ir vērsusies tiesā, apgalvojot, ka viņa nesaprot, kādus noteikumus viņa ir pārkāpusi.

Lasi vēl: 9 lietas, kas jums jāpārtrauc gaidīt no citiem, lai būtu laimīgāki

“Bija vasaras laiks. Atrados pie baseina. Un es biju peldkostīmā,” viņa teica. Tikmēr dažu mēnešu laikā sieviete zaudēja 45 kilogramus, un tagad viņa lepojas ar savu figūru. “Viņa izskatās satriecoši,” raksta viens no Šiferes atbalstītājiem feisbukā.”

Savukārt ūdens atrakciju parka vadība paziņojusi, ka pilnībā atbalsta savu darbinieku rīcību, kuriem ir tiesības noteikt, vai apmeklētāju apģērbs atbilst ētikas standartiem.

Avots: news

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru